Jesteśmy młodą, prężnie rozwijająca się firmą transportową, z wieloletnim doświadczeniem która dzięki fachowej i rzetelnej obsłudze cieszy się coraz większym zaufaniem klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu transport towarów na terenie Polski oraz całej Europy. Posiadamy doświadczenie w realizacji eksportów, importów i odpraw celnych z krajów bliskiego wschodu oraz Turcji.

 

Stale zyskujemy nowych klientów i rozszerzamy naszą działalność. Obecnie nasze biuro znajduje się w Pruszkowie koło Warszawy. Nasze stawki są konkurencyjne i podlegają negocjacji indywidualnie z każdą firmą.
 

Współpracujemy z wieloma podwykonawcami którzy pomagają nam wyjść naprzeciw wymaganiom klientów. Zapewniamy spedycję cało-pojazdową, częściową oraz drobnicową.

Nasz personel to przede wszystkim młodzi ludzie którzy są otwarci, dynamiczni oraz zaangażowani w swoją pracę. Doświadczenie zdobyte w spedycjach, transporcie i logistyce pozwala na fachową obsługę klientów. To dzięki tej kadrze pracowniczej firma rozwija się oraz doskonali świadczone usługi.


W krótkim okresie naszego funkcjonowania na rynku nawiązaliśmy kontakty z wieloma firmami spedycyjnymi i transportowymi na terenie całej Europy. Współpraca ta pozwala nam na jeszcze szybszy dojazd do klienta oraz stałą poprawę jakości usług.

Sądzimy że jesteśmy dobrym kandydatem do współpracy, ponieważ możemy się pochwalić dyscypliną, konsekwencją i punktualnością w naszej pracy. Ambitnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zlecenia. Zaufało nam już wielu producentów, hurtowników oraz firm spedycyjnych. Mamy nadzieje, że oferta naszej firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem.


Zachęcamy do złożenia zapytania w zakładce „ZAPYTANIE OFERTOWE”.